“Життя в смартфоні” – кумедний мультик, який варто показати кожній дитині

 zhyttia v smartfoni kumednyi multyk iakyi varto pokazaty kozhnii dytyni

“Like and Follow” – це веселий короткометражний мультик про сучасні реалії, в яких живемо ми та наші діти.

У цьому мульфільмі розповідається про маленького хлопчика, який весь свій вільний час проводить у смартфоні (когось нагадує, чи не так?).

Продовжити читати статтю

Дорогі діти, пам'ятайте про дотримання карантинних заходів!

Не виходьте без потреби на вулицю, частіше мийте руки! А головне - будьте позитивними! Оберніть вимушену ізоляцію собі на користь!

Читайте книги! Дивіться хороше кіно і пізнавальні телепередачі! Приділіть час для свого улюбленого заняття (малюйте, вишивайте, плетіть з бісеру, танцюйте, співайте...)!

Якщо ж у вас немає хобі, то зараз саме час його знайти! Одним словом - витрачайте час з користю!!! Бережіть себе і своїх близьких! Будьте здорові!!!

Для консультацій і вирішення особистих питань звертайтеся у зручний для Вас спосіб: телефон, Viber, Facebook.

Новий локдаун – нові випробування навіть для найміцнішої сім’ї

Новий локдаун – нові випробування навіть для найміцнішої сім’ї. Трохи полегшити цей період допоможуть наступні кроки:

  • Розкажіть дитині, якої поведінки ви від неї очікуєте. Під час пояснень вживайте позитивні фрази: «Прибери, будь ласка, іграшки» замість «Що за безлад!».
  • Хваліть дитину, якщо вона добре поводиться. Ваші слова або дрібні подарунки засвідчать дитині, що її вчинок помітили та оцінили.
  • Не переходьте на крик. Так, іноді утриматися важко, але підвищений тон тільки додасть стресу. Намагайтеся спокійно донести свою позицію, звертайтеся до дитини на ім'я.
  • Підліткам особливо потрібен контакт з друзями, тому допоможіть їм залишатися на зв’язку. Заздалегідь обговоріть це питання і виберіть зручний час, який дитина буде витрачати на месенджери та соцмережі.
  • Будьте реалістами та не очікуйте, що дитина буде 24/7 поводитися як у рекламі зубної пасти. Проте попросити її не голосувати протягом важливої zoom-зустрічі – реально.
  • 1
  • 2
Hosting Ukraine
tmp ua gerb
tmp ua gerb
tmp ua gerb