Дорогі діти, пам'ятайте про дотримання карантинних заходів!

Не виходьте без потреби на вулицю, частіше мийте руки! А головне - будьте позитивними! Оберніть вимушену ізоляцію собі на користь!

Читайте книги! Дивіться хороше кіно і пізнавальні телепередачі! Приділіть час для свого улюбленого заняття (малюйте, вишивайте, плетіть з бісеру, танцюйте, співайте...)!

Якщо ж у вас немає хобі, то зараз саме час його знайти! Одним словом - витрачайте час з користю!!! Бережіть себе і своїх близьких! Будьте здорові!!!

Для консультацій і вирішення особистих питань звертайтеся у зручний для Вас спосіб: телефон, Viber, Facebook.

Новий локдаун – нові випробування навіть для найміцнішої сім’ї

Новий локдаун – нові випробування навіть для найміцнішої сім’ї. Трохи полегшити цей період допоможуть наступні кроки:

 • Розкажіть дитині, якої поведінки ви від неї очікуєте. Під час пояснень вживайте позитивні фрази: «Прибери, будь ласка, іграшки» замість «Що за безлад!».
 • Хваліть дитину, якщо вона добре поводиться. Ваші слова або дрібні подарунки засвідчать дитині, що її вчинок помітили та оцінили.
 • Не переходьте на крик. Так, іноді утриматися важко, але підвищений тон тільки додасть стресу. Намагайтеся спокійно донести свою позицію, звертайтеся до дитини на ім'я.
 • Підліткам особливо потрібен контакт з друзями, тому допоможіть їм залишатися на зв’язку. Заздалегідь обговоріть це питання і виберіть зручний час, який дитина буде витрачати на месенджери та соцмережі.
 • Будьте реалістами та не очікуйте, що дитина буде 24/7 поводитися як у рекламі зубної пасти. Проте попросити її не голосувати протягом важливої zoom-зустрічі – реально.

Як підготуватися до здачі ЗНО?

Задовго до ЗНО.

Спочатку підготуй місце для занять. Забери зі столу усі зайві предмети, зручно розклади свої зошити, підручники, ручки тощо.

Можна доповнити інтер’єр кімнати жовтим та фіолетовим кольорами, оскільки вони підвищують розумову активність. Не потрібно перефарбовувати стіни, а достатньо картини, занавіски, серветки,  лампи, тощо.  Також цікаво зауважити, що за твердженням вчених запах лимону у вашій кімнаті підвищує розумову працездатність на 20%.

Продовжити читати статтю

Практичні рекомендації щодо розвитку пам’яті

 1. Важливою умовою того, щоб навчальний матеріал запам’ятовувався швидко й надовго, є інтерес та увага у процесі засвоєння та відтворення.
 2. Запам’ятовуються дуже важливі події. Усе, що пов’язане з радістю, сумом, гнівом, як правило, запам’ятовується краще, ніж те, до чого людина ставиться байдуже.
 3. Важливою умовою для міцного запам’ятовування є розуміння того, що потрібно засвоїти.
 4. Слід також поставити перед собою завдання – міцно й надовго засвоїти.

Продовжити читати статтю

 • 1
 • 2
Hosting Ukraine
tmp ua gerb
tmp ua gerb
tmp ua gerb