Що таке темперамент?

zadaite sobi pytannia shcho vy zaraz bilshe vidchuvaiete

У чому різниця між темпераментом та характером?

ТЕМПЕРАМЕНТ - незмінна вроджена особливість людей, яка відповідає за прояв емоцій та енергії. Темперамент часто плутають з характером, але це суттєво різні поняття:

Продовжити читати статтю

Як заспокоїти дитину під час масових обстрілів та вибухів?

Розкажіть дитині, що відбувається, наприклад: «Я розумію, що тобі страшно, але ти маєш розуміти, що наша армія працює та захищає нас. Ми з тобою у безпечному, захищеному місці, тому все буде в порядку». Поясніть, що ви поруч, ви разом і ви нікуди від неї не дінетеся. Для будь-якої дитини батьки – це тил, стіна, захисна фортеця і їй важливо це відчувати...

Продовжити читати статтю

Як мотивувати дитину робити домашні завдання?

yak shvydko zaspokoity sebe ta inshykh

Важко підрахувати, скільки здоров’я забирають у школярів та батьків «бої без правил» під гаслом: «Зроби домашнє завдання». Одна сторона тисне, звинувачує, обіцяє різні блага і загрожує карами, утримує за робочим столом. Друга — всіляко намагається ухилитися, втекти погуляти, відпроситися в сотий раз поїсти. Так мало дорослих задоволені станом речей і не зітхають: коли вже дитина легко виконуватиме домашні завдання. Чарівного для всіх ключика немає, каже дитяча психотерапевтка, арт-терапевтка Мар’яна Серажим, але можна підібрати ключик до кожної дитини.

Продовжити читати статтю

Методичні рекомендації “Поради для батьків — вимушених переселенців”

Методичні рекомендації присвячено висвітленню змісту та особливостей надання психологічної допомоги батькам, які опинилися у важкій життєвій ситуації внаслідок військових дій на території України:

Продовжити читати статтю

Hosting Ukraine
tmp ua gerb
tmp ua gerb
tmp ua gerb