Поради батькам під час карантину

porady batkam pid chas karantynu

Коронавірус кардинально змінив та змінює  наше життя, життя нашої країни та й цілого світу. Сучасній людині досить складно перебувати в ізоляції, і це стосується не лише обмеження пересування, соціальних контактів, роботи, відпочинку, хобі. Основним випробуванням є перебування 24 години на добу усіх членів сім’ї разом. Карантин може стати серйозною загрозою для деяких внутрішньосімейних стосунків: це  і спілкування з дітьми, і організація їхнього дозвілля в 4 стінах, і вміння грамотно розкласти свої емоції на полички та ще й дистанційно опрацювати навчальний матеріал. Важливо розуміти, що сьогодні всі ми перебуваємо у нетиповій стресовій ситуації, тому головне - дотримуватись усіх правил ізоляції та зберігати спокій.

Продовжити читати статтю

Як мотивувати дитину до навчання під час карантину?

yak motyvuvaty dytynu do navchannia pid chas karantynu

Перебуваючи вдома на карантині, діти сприймають його як канікули. Це сприяє розслабленню і бажанню розважатися, та аж ніяк не вчитися. Проте, навіть за таких умов навчання, необхідно продовжувати, щоб потім не виникло суттєвих труднощів у «наздоганянні» навчального матеріалу.

Як же мотивувати дитину до навчання під час карантину? Ось низка рекомендацій, які можуть стати вам у пригоді.

Продовжити читати статтю

Поради психолога батькам майбутніх першокласників

porady psykholoha batkam maibutnikh pershoklasnykiv

Щоб перший похід у школу не став для малюка стресом, як і звикання до нового статусу «дорослого» (процес адаптації в новому колективі, з новим розпорядком дня, обов’язками у вигляді уроків, домашніх завдань тощо), готуватися слід заздалегідь. В ідеалі - за місяць до початку нового року. Психологи рекомендують діяти за таким планом:

Продовжити читати статтю

10 речей, які повинні зробити батьки напередодні 1 вересня

10 rechei iaki povynni zrobyty batky naperedodni 1 veresnia

  1. Малюк, швидше за все, буде хвилюватися і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряними кульками.
  2. Багато хто з батьків вважає, що подарунків цього дня робити не обов’язково. Між тим яскравий згорток поруч із подушкою трохи розвіє дитячі хвилювання і, з іншого боку, підкреслить важливість події.
  3. Звичайно ж, ранець із потрібними речами ви разом з дитиною склали ще тиждень тому. Напередодні 1 вересня варто ще раз зазирнути до нього… і покласти туди якусь дрібничку: чи то кумедний ластик, чи незвичайний олівець. Дитина зрадіє, побачивши таку знахідку!

Продовжити читати статтю

  • 1
  • 2