Здоров’язберігаючі педагогічні технології

Нещодавно у Брацлавському НВК відбулося чергове засідання педради. Головна тема, яка розглядалася цього разу, була пов’язана зі здоров’язберігаючими технологіями, їх місцем та формами у системі навчально-виховної роботи школи.

Розпочав виступи медпрацівник Рибалка Г.Ф., який докладно розповів про стан здоров’я учнів школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Білозір О.Б. ознайомила присутніх із загальними положеннями впровадження здоров’язберігаючих технологій у НВП. А потім своїми надбаннями та практикою роботи по провадженню вчителями на уроках даних технологій поділилися голова методичного об’єднання вчителів початкових класів та голови методичних асоціацій різних дисциплін. Змістовним також був виступ голови методичного об’єднання вихователів про використання здоров’язберігаючих технологій у виховній роботі.

Виступи, всі різні за формою та змістом, єдині були в одному: завдання школи, в цілому, та кожного педагога, зокрема, полягає в тому, щоб зберегти найдорожчий скарб кожного учня – його здоров’я.

Окрім цього, члени педради були ознайомлені з організаційними питаннями, пов’язаними із закінченням 2013-2014 навчального року.

 

Більше фото тут