Семінар школи молодого педагога

На базі Брацлавського НВК 5 грудня цього року був поведений районний семінар школи молодого педагога за темою: «Патріотичне виховання учнів у процесі занять фізичною культурою».

Очолили приїзд вчителів-початківців фізичної культури до нашої школи методист РМК Вертипорох Світлана Вікторівна та керівник школи молодого педагога Марценюк Федір Фаб’янович. Робота семінару проходила за чітко визначеним планом, що включав теоретичну та практичну частини.

Заняття розпочала Вертипорох С.В., яка зачитала Лист Міністерства освіти і науки України від 13.08.2014 р. №1/9-412 «Про проведення Уроків мужності» та дала методичні рекомендації щодо організації та проведення циклу таких уроків у навчальних закладах.

Марценюк Ф.Ф. ознайомив присутніх з наказом МОН України №1085 від 30 вересня 2014 р. «Про проведення у 2014-2015 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», а також представив нормативні документи по проведенню цієї гри.

З боку адміністрації НВК перед учасниками семінару виступила директор школи Куляс Ніна Олексіївна, яка познайомила гостей з історією школи, її сьогоденням та планами на перспективу. А заступник директора з виховної роботи Савченко Сергій Васильович, говорячи про пріоритети патріотичного виховання, вказав на важливу роль педагога в посиленні цієї ланки роботи у всебічному розвитку підростаючого покоління. Також увазі присутніх були представлені нормативно-правові документи, які регламентують роботу з патріотичного виховання молоді у навчальних закладах України. Система ж заходів педагогічного колективу Брацлавського НВК з патріотичного виховання ним була розкрита у презентації, що яскраво висвітлила всі сторони діяльності вчителів та вихователів у цьому напрямку.

Практична частина семінару включала в себе відкритий виховний захід «Урок мужності». Даний урок, вдало проведений молодим педагогом Чернецьким В.О., отримав схвальні відгуки усіх гостей та дирекції школи.

Робота семінару була плідною, проходила в атмосфері доброзичливості та високого патріотичного підйому.

 

Більше фото тут