Плідна методична робота – запорука якісної освіти

У травні місяці методична робота в закладі забезпечувала заходи, що концентрувалися навколо науково-методичної проблеми «Впровадження компетентнісного підходу у навчально-виховний процес через застосування інноваційних технологій».

Були проведені тематичні підсумкові засідання методичної ради, методичних об’єднань, асоціацій, школи молодого педагога, на яких підводилися підсумки методичної роботи за рік та намічені завдання на новий навчальний рік.

Шляхи вдосконалення роботи вчителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій (м/а природничо-математичних дисциплін).

  • Формування предметних компетенцій учнів під час підготовки ДПА і ЗНО. Підсумки роботи м/а за 2013-2014 н.р. (м/а суспільно-гуманітарних дисциплін).
  • Організація методичної роботи в м/о відповідно до компетентнісно-орієнтованої моделі навчання. Активізація навчального процесу шляхом формування пізнавальної активності учнів (м/о вчителів початкових класів).
  • Організація методичної роботи методичного об’єднання відповідно до компетентнісно-орієнтованої моделі навчання (м/а вчителів здоров’язберігаючих дисциплін).
  • Профорієнтаційна робота зі старшокласниками. Трудове виховання (м/о класних керівників).
  • Впровадження інноваційних технологій в практику роботи молодого педагога (школа молодого педагога).

Педагоги закладу за круглим столом ділилися своїм досвідом, формами роботи з колегами, виступали з доповідями, переглядали презентації, підводили підсумки методичної роботи за рік.

 

Більше фото тут