• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

І знову дзвоник кличе у дорогу!

Час летить стрімко, і невблаганний календар уже перегорнув останню сторінку літа. А перший день осені завжди приходить до нас зі святом.

От і сьогодні погожий вересневий ранок зібрав на урочисто прибраному подвір’ї Брацлавського НВК гомінких школярів, їх батьків, педагогів, запрошених. Тому що цей день знаменує собою початок нового шляху до вершин пізнання.

Учнів та педагогів зі святом Першого дзвоника щиро привітала директор школи Куляс Н.О., подякувала всьому колективу за сумлінну підготовку до нового навчального року, за результатами атестації нагородила кращих педагогів.

Гарні побажання прозвучали також з вуст гостей: заступника селищного голови Марчука Андрія Олександровича та викладача Брацлавського агроекономічного коледжу Яворського Миколи Михайловича, який подякував педагогічному колективу за добру підготовку та гарне виховання учнів, які після закінчення нашої школи стають студентами їхнього навчального закладу. Серед гостей була присутня також перший заступник начальника ОДПІ у Немирівському районі Мартинюк Світлана Костянтинівна.

Звичайно ж, іменинниками цього дня були діти, які сьогодні вперше в житті сядуть за шкільну парту. Під бурхливі оплески, ніби передаючи естафету своїй першій вчительці Стрільчук Тамарі Петрівні, першачків вивели на лінійку її торішні випускники, а нині вже п’ятикласники. Від учнів 11 класу малеча отримала невеличкі подарунки, а напутнє слово – від своїх батьків та тієї людини, яка упродовж чотирьох років буде для них і вчителем, і наставником, і другом – Тамари Петрівни.

Проведення урочистих лінійок у нашій школі вже давно відійшло від шаблонів. У сценарій свята завжди вдало вписуються художні номери. Сьогодні до глибини душі всіх зворушив авторський вірш Катерини Дробиної (уч. 7 кл.) «Діалог», присвячений пам’яті бійців, які загинули в АТО. Стрільчук Дарина (уч. 6-Б кл.) звеселила піснею про першокласників, а завершив виступи запальний український танець від хореографічного колективу «Аrt Denc».

Перший дзвоник цьогоріч дзвенів теж неординарно. Право його надати отримали всі дівчатка-першокласниці та майбутні випускники – юнаки 11 класу.

Після урочистої лінійки по класах був проведений перший у цьому навчальному році урок.

Святковий ейфоричний навчальний день минув. Попереду – наполеглива праця та нові здобутки.

 

Більше фото тут