• slideshow main-page 22
  • slideshow main-page 05
  • slideshow main-page 17

Вітаємо розрядника Бевза Владислава

Учень 8 класу Брацлавської спеціалізованої школи Бевз Владислав виконав IV дорослий спортивний розряд з шахів і отримав сертифікат. У кваліфікаційному шаховому турнірі для безрозрядників здобув 5 очок із 7 можливих відповідно до вимог єдиної спортивної кваліфікації. Він склав іспит керівнику гуртка з теорії: історія виникнення та правила шахової гри, спортивна поведінка шахіста, елементарні пояснення дебюта, середини гри, ендшпілля, задачі на матування короля в 1-2 ходи, шахові тести та вікторини, словник шахових термінів тощо.

03.10.2021 у відкритому шаховому турнірі Немирівської міської ТГ серед шахістів до 14 років виборов 1-е місце (золота медаль, грамота).

12.10.2021 у шаховому змаганні на особисту першість серед учнів ЗЗСО Брацлавської селищної ТГ здобув 3 місце серед шахістів старшого шкільного віку. Бажаємо спортсмену підкорення нових спортивних висот.