• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

«Позитивне мислення та вчинки – запорука відмінного емоційного настрою»

Позитивне мислення та вчинки – запорука відмінного емоційного настрою

Під таким девізом з 11 по 15 грудня в закладі проходив тиждень психологічного здоров’я. Його мета – залучення учнів до пізнання власного внутрішнього світу та вміння формувати, корегувати й підтримувати своє психологічне здоров’я, прагнути до самопізнання та пізнання інших, створення позитивного емоційного настрою.

У програмі тижня відбулося багато цікавих заходів, у яких мали змогу взяти участь всі охочі: дорослі і діти. Розпочався тиждень ознайомленням з матеріалами стінгазети «Зупинись, прочитай, усміхнись», в якій висвітлювались поради щодо збереження психологічного здоров’я. Масу позитивних емоцій отримали діти в ході проведення акції «Для тебе», а робота «Скриньки довіри» сприяла створенню сприятливого емоційного клімату в школі. Тест «Кольоровий настрій» допоміг визначити рівень емоційного комфорту дітей, експрес - інтерв’ю «Наша школа» - з’ясувати ставлення дітей до свого навчального закладу. Всіх негараздів можна було позбутися за допомогою «Пожирача неприємностей».

Цікавими і змістовними були години спілкування, проведені учителем основ здоров’я Куляс Ніною Олексіївною: «Ти – особливий, ми – особливі» в 5-у класі, «Поняття про емоційне здоров’я» в 8-у класі. Запам’яталась учням зустріч з психологом Немирівського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Швець Русланою Борисівною.

Завершився тиждень «Днем творчості», під час якого проведено акцію «Рука до руки» та виставку дитячих робіт «Так – позитиву, ні – негативу».

Тиждень став справжнім святом душі. Він пройшов у режимі діалогу – цілющого стилю спілкування, від якого всі учасники отримали корисну інформацію та позитивний настрій. Проведення тижня сприяло згуртуванню дитячих колективів, створенню позитивного настрою як у дітей, так і дорослих, формуванню почуття гумору, подоланню негативних емоцій. Це стало своєрідним стимулом для особистісного і професійного зростання для педагогів, реалізації нових ініціатив, налаштуванню на співпрацю.

 

Більше фото тут