• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

Педагогічна рада «Фактори розвитку активної особистості. Особисте самовдосконалення як основний шлях розвитку патріота держави»

Педагогічна рада «Фактори розвитку активної особистості. Особисте самовдосконалення  як основний шлях розвитку патріота держави»

Педагог – основна дійова особа у реформуванні сучасної освіти, у формуванні патріотичної свідомості, громадянської позиції. Змінюються орієнтири освіти – змінюється й сам педагог, змінюється мета й завдання його освітянської діяльності. Сучасний надавач освіти має бути готовим до змін, а тому доволі актуальною є проблема самоосвіти, самовдосконалення.

Актуальною була педагогічної рада на тему «Фактори розвитку активної особистості. Особисте самовдосконалення як основний шлях розвитку патріота держави», проведена 28 січня.

Загальновідома істина: досягти успіху може лише той вчитель, який постійно знаходиться на сучасному рівні знань, вільно адаптується до нових тенденцій життя, який є патріотом держави, школи.

Цікавою була доповідь з елементами гри учительки української мови Дубової С.В. Світлана Василівна продемонструвала частинку тих методів і форм, які використовує на уроках для ефективності знань. Поділилась сайтами, з яких черпає інформацію для самовдосконалення, саморозвитку. Адже дитина, яка любить рідну мову, виросте справжнім патріотом.

Змістовною була презентація з елементами відео учительки німецької мови Тарасової В.П., яка за допомогою притчі про вчителя, що часто використовує на уроках, зуміла пояснити важливість любові до країни, села, вулиці, школи, професії. Тільки через любов можна виховати справжнього патріота, і не важливо, якою мовою це сказано.

За допомогою психолога Токаленко З.В. кожен присутній педагог зумів запалити свою зірку на небосхилі Брацлавського НВК.

Підсумувала засідання педагогічної ради директор школи Куляс Н.О. словами американського поета і філософа Ральфа Уолда Емерсона:

Якщо ви боїтесь, що вас поб’ють,
Уважайте себе побитим.
Якщо ви думаєте, що ви не можете,
Ви не зможете ніколи.
Якщо ви вважаєте, що програєте,
Ви вже програли.
Тому що в усьому світі ми бачимо,
Що успіх починається з волі людини –
Усе залежить від стану розуму.
Якщо ви будете вважати, що вас лишать позаду,
Це так і буде.
Ваші думки повинні летіти високо,
Щоб дати можливість вам піднятись.
Перш ніж ви зможете отримати перемогу,
Ви повинні бути впевнені у собі.
Найсильніший і найшвидший
Не завжди перемагає у життєвих битвах.
Рано чи пізно перемога дістається тому,
Хто вважає, що він це зможе.

 

Більше фото тут