• slideshow main-page 09
  • slideshow main-page 15
  • slideshow main-page 30

Чемпіонат Вінницької області з шахів

04.05.2019 року у мальовничому селі Комаргород Томашпільського р-ну відбувся юнацький чемпіонат Вінницької області з шахів. В змаганн ібрали участь школярі різного віку, але переможці визначалися в 2- х вікових категоріях : молодшого віку від 7-ми до 12 –ти років та старшого віку від 12-ти до 18-ти років. Кількість учасників змагання становила 64 осіб. В змаганні брали участь молоді шахісти з Піщанського, Томашпільського р-нів, спортивних клубів м. Вінниці «Романтик» і МДЮСШ №6.

Спортсмени провели 6 турів за швейцарською системою. Контроль часу на партію – 15 хв. Вперше в турнірі дебютувала команда Немирівського р-ну в кількості 6 осіб.

Перше місце здобула об’єднана команда обласного центру, де є багато гравців з I, II, III шаховими розрядами.2-е місце в активі Комаргородської ЗОШ. Команда Немирівського р-ну виборола почесне 3-тє місце. Шахісти отримали цінний досвід і переконалися, що запорукою успішної гри в шахи є вивчення шахової теорії та постійна участь у спортивних змаганнях.

Активним учасником шахової команди нашого району був учень Брацлавського НВК Польгун Петро, який в 6-ти турах здобув 3 очка. Він систематично відвідує заняття шахового гуртка, розв’язує шахові задачі та вікторини, вивчає творчість чемпіонів світу з шахів, користується шаховою інформацією з інтернету.