• 01-slide
  • 02-slide
  • 03-slide
  • 04-slide
  • mtb 1
  • mtb 107
  • navchalij-korpus 4
  • spalnij-korpus 20
  • sportivna-zala 1

Цих днів не згасне слава

Цих днів не згасне слава

9 травня, у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, працівники та учні Брацлавського навчально-виховного комплексу взяли участь в урочистостях, присвячених цій події.

Продовжити

«Сокіл» («Джура»)

Джура

З 3 по 4 травня 2018 року команда нашої школи була учасником районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив у мальовничому подільському селі Сокілець.

Продовжити

Великий Кобзар – Т.Г. Шевченко

Великий Кобзар  – Т.Г. Шевченко

Т.Г. Шевченко – духовний символ України. До нових поколінь він приходить разом із усвідомленням ними дійсності. Із дитячих літ убираємо ми в душу його полум’яні рядки. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у кожному житті.

Продовжити

Акція "Посади дерево"

Акція Посади дерево

Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь. Дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки.

Продовжити

Шефська допомога сім’ї Крилових

Шефська допомога сім’ї Крилових

Уже 4 роки поспіль учні Брацлавського навчально-виховного комплексу підтримують міцні зв’язки з сім’єю Михайла Крилова, який є почесним гостем нашого закладу як колишній учасник АТО.

Продовжити

Родинне свято у 3 класі!

Родинне свято у 3 класі!

Родина, родина – від батька до сина,
Від матері доні добро передам.
Родина, родина це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям!

11 квітня в Брацлавському НВК відбулося тепле родинне свято під назвою «Щаслива родина – щаслива дитина!» (Класний керівник Токаленко Олександра Юріївна).

Продовжити

Христос воскрес!

Христос воскрес!

У цей чудовий день всюди роздається особливе, наповнене радісним змістом привітання: «Христос воскрес! Воістину воскрес!» Ці слова наповнюють серце вірою і надією, знаменують собою Божу перемогу над владою зла і гріха.

Продовжити

Чисте довкілля – запорука здоров’я

Чисте довкілля – запорука здоров’я

6 квітня після уроків на подвір’ї Брацлавського НВК було гамірно: учні всіх класів зібралися тут з метою прибирання прилеглої до школи території. Всі до роботи стали активно, з усвідомленням того, що жити у чиcтому середовищі набагато приємніше і, головне, корисніше. І як тут не згадати слова Маленького принца: ««Встав зранку, вмився, привів у порядок себе — приведи в порядок і свою планету».

Продовжити

«Діти – квіти!»

«Діти – квіти!»

Весна – пора цвітіння, радості, сміху, любові. Саме це показали учні 6-Б класу на своєму творчому звіті. Свято, яке підготували діти , батьки, класний керівник, пройшло під гаслом «Діти – квіти». Квіти, бо квітень, бо розвиток, талант. І, як сказав ведучий заходу, якщо існує плід, то, звичайно, існує і дерево, на якому ростуть ці плоди, а наша школа – це і є те дерево, на гілках якого квіточки, а далі підуть плоди. І дійсно ці юні таланти розкрились у танцях, у віршах, піснях, сценках, гуморесках.

Продовжити